Çiğdem hanım evimizden biri gibi oldu . Bizim en zor günleri atlatmamızda okadar yardımcı olduki karşılığı ödenmez. Bize söylediği her söz yol gösterici oldu. Bizim bebegimiz çok zorlu bir yolculuk geçirdi aslında anne sütü kurtarıcımızdı ve biz bu konuda oldukça başarısız ebeveynlerdik . Ne varki bir bebek birde anne olunca zaten bebek emer diyorduk hic aklımıza gelmemişti sorun yaşıyacağımız. Bir gün iki gün derken işler iyice karışmıştı ve tesadüfen eşim internetten Çiğdem hanıma ulaştı sağolsun okadar yoğunluğun arasında cumartesi pazar gününüde bizim için feda etti . Çok keyifli birkaç saat geçirdik ve okadar çok şey öğrendik ki bir gün yetmedi bize . Bilmediğimiz okadar çok şey olduğunu hiç düşünmemiştik . Aslında kısacası bizde buradaki yorumları okuyarak karar verdik görüşmeye o yüzden bizim gibi sorun yaşayan insanlara yol göstermek için bizdende bişeyler paylaşmak istedik. Hiç tereddüt etmeden ve zaman kaybetmeden Çiğdem hanıma ulaşın çok yardımcı oldu bizlere umarım sizlerinde sorunlarına çözüm olur . Herşey için teşekkür ederiz güler yüzlü kardeşim. DAĞLİ Ailesi

Ekrem DAĞLIYönetici

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle size ulaştım aslında çok aklıma yatmadı hatta abarttığını düşünmüştüm ama az bile anlatmış biraz geri dönüşlerde sıkıntı yaşasakda emeginizin hakkını ödeyemeyiz. Çok uğraştırdık sizi birazda bunaltmış olabiliriz yinede hiç bıkmadan bize çözüm ürettiniz şimdi doğuma az bir zaman kaldı inşallah doğumuda sorunsuz atlatırız.😊

Kübra SağırEv hanımı

Tüm annelere tavsiyem doğumdan önce mutlaka eğitim almaları . İşinde profesyonel bir ebemiz olduğu için çok şanslıydık . Doğumdan sonrada sağolsun tüm tecrübesiyle bilgisiyle bizim yanımızda olduğun için çok teşekkür ederiz Çıgdem ebem .

Ezgi ErtemÖgretmen

Türkiyenin bir ucunda Elazığdan selam olsun . Yanlızca konuşarak benim doğumla ilgili tüm korkularımı yenmeme yardımcı oldun ve 2 gün once kızımızı kucağımıza aldık . Senin desteğinle doğum korkulu bir rüya değil kızımla yaşadığım en güzel serüvene dönüştü . Herşey gönlünce olsun.

Esin BERBERİşletmeci

Merhaba iyi günler. Whatsapptan bir kaç Bilgi almam mümkün mü acaba ?

Pelin AtayEv hanımı

Doğumla ilgili korkularımı sayenizde atlattım ve minik kuzeyimle eşsiz bir deneyim yaşadık . Bence tüm anne adayları bunu dediğiniz gibi keyifli bir serüvene çevirebilir. Hakkınız emeğiniz çok iyiki yollarımız kesişmiş daha çok hamileye ulaşmanız dileğiyle

Eda TaşkınÖgretmen

Umutlarımın tükendiği ve emzirmekten vazgeçmeye karar verdiğim gün rabbim seni çıkardı karşıma aslında çok tereddüt ettim uzaktan destek nekadar etkili olabilir diye mucize gibi bebeğim artık öyle keyifle emiyorki uzak yada yakın farketmiyormuş iyiki seni tanıdım herşey için teşekkür ederim. Yolun çanakkaleye düşerse mutlaka beklerim . Sevgiyle kal.

Derya YOLDAŞBankacı

Sizinle tanışmak hayatımızın dönüm noktası oldu diyebilirim. Başlarda çok zorlandık sizide bir okadar yorduk ama hepsine deydi bebeğim Umut artık keyifle emiyor.Umut'uma umut oldunuz çok teşekkür ederim emeklerinize...dilerim emzirmekte sorun yaşayan tüm anneler size ulaşabilsin

Hülya GüngörMühendis

Sizinle tanışmak hayatımızın dönüm noktası oldu diyebilirim. Başlarda çok zorlandık sizide bir okadar yorduk ama hepsine deydi bebeğim Umut artık keyifle emiyor.Umut'uma umut oldunuz çok teşekkür ederim emeklerinize...dilerim emzirmekte sorun yaşayan tüm anneler size ulaşabilsin

Hülya GüngörMühendis

Henüz hiç tanışmamış olsakta telefon aracılığı ile bile oldukça ilerlediğimize inanıyorum umarım bir gün yüz yüze tanışma fırsatı buluruz :)

Seniha AYDINSatış Danışmanı

Çiğdemcim yolun bahtın açık olsun başarılarının devamını dilerim canım Rabbim daha fazla anneye ulaşıp hayatlarını dokunmana vesile olsun inşallah çünkü benimkine tam olarak öyle yaptın..

Serap TaşkıranEv Hanımı

Sana ne kadar teşekkür etsem az en kötü zamanlarımın kurtarıcısı oldun resmen iyiki varsın çevremdeki herkese seni öneriyorum çünkü her anne ve bebeği özenli bir bakımı hak ediyor bence.

Elçin YamanEv Hanımı

Böylesi işinin ehli , güleryüzlü , bir ebemiz olduğu için bebeğimde bende çok şanslıyız :)

FEYZA ERDOĞDUYönetici Asistanı

GEBELİĞİMİN BAŞINDAN BERİ EN BÜYÜK DESTEKÇİM TÜM BİLGİSİ VE PROFESYONELLİĞİ İLE HER ZAMAN YANIMDA OLAN BANA DOĞUMUN ASLINDA NE KADAR KUTSAL VE GÜZEL OLDUĞUNU ÖĞRETEN KURTARICI MELEĞİM OLDUĞUN İÇİN SANA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ.. BENCE HER ANNE ADAYININ SENİNLE TANIŞMASI VE BU GÜZEL DUYGUYU YAŞAMASI ŞART.

BUKET ERYILMAZBANKACI

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim , sayenizde bebeğimle her şey yolunda gidiyor.Sizinle karşılaştığım için çok mutluyum umarım daha fazla anneye ulaşabilirsiniz..

EBRU SEVAL DEMİRÖZTıbbi Sekreter

Çiğdem Hanım' a çok teşekkür ediyorum. Tüm süreç boyunca desteklerini esirgemedi.

Serap TunaÖğretmen